نصیحت گوش کن جانا...

پاسخ به دوست عزیزی که آخرین کامنت رو برای پست شبانه های جاده گذاشتند:

غریبه

 

۸:٢۵ ‎ق.ظ - شنبه، ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩۳

باسلام ،  من از خوانندگان مطالب
شما
هستم ، عزیز دل انتقاد سازنده بد نیست بپذیرید ، ولی بستگی به لحن گوینده دارد که خودش همان کاری را کردکه منتقد آنست . ولی در مجموع با ناسزا گویی به این جماعت کاری از پیش نمیبرید ... همه ی ما به رانندگان خوب احترام میگذاریم واین برای آرامشتان کافی ست . به خودتان مسلط باشید . 

سلام و ممنون از نظر شما دوست محترم و انتقاد سازنده شما
حس  میکنم این مطلب زیادی کش دار شده! چرا اینقدر مهم شده باید از دوستان پرسید.شاید اینه که همه ما انتظار داریم دیگران در هر شرایطی، بهترین واکنشها رو تحویل دیگری بدن و کاملا بی نقص و پرفکت عمل کنن، حال آنکه انسان بی اشکال رو خدا هنوز نیافریده و ما مجموعه ای از واکنشهای منفی و مثبت به جهان هستیم و من این رو دریافتم که خیلی بهتره که در هر لحظه سعی کنم خودم رو با تمام منفی ها و مثبتهام بپذیرم. از این رو سعی میکنم در صفحه شخصیم خودم رو در تمام لحظاتم انعکاس بدم ، نه فقط در لحظاتی که یه فرشته ی بی نقص هستم! مثلا در لحظاتی که هفته ای چند بار تکرار می شن و صحنه های تصادف جگرخراشی که مرتب در جاده ها می بینم و لحظاتی که احتمال وقوع اون رو بسیار نزدیک می بینم و دیگه این استانداردها بی معنی می شه و فقط باید به جونت فکر کنی!
شاید بهتر بود از اول رمزدارش می کردم و ای کاش می دونستم چرا اینقدر به همه بر خورده که با اسمهای مستعار، نه اسم واقعی، ما رو نصیحت میکنن. باشه چشم به نظر شما احترام می ذاریم و از این ببعدبه خاطر شما، به اون جماعت بسیار گرامی لبخند تحویل می دیم تا بیشتر

آدم بکشند و آرامش ما هم تامین شود!
توی صفحه شخصی مون هم خواستیم درد دل بنویسیم رمز دار می نویسیم.تا بعدش مثل الان مجبور به ارایه اینهمه شرح و تفصیل نشیم که خیلی از اینکار بدم میاد!

پی اس:از این پس پستهایی رو که احساس می کنم باعث آزردگی خاطر دوستان عزیزمی شه رمز دار می نویسم. عزیزانی که مایل به خوندن هستن لطفا با ذکر نام واقعی کامنت بذارن تا رمز رو بدم خدمتشونقلب

 

/ 3 نظر / 25 بازدید
وفا

... مرسيييييي خانم ... آدم كه بخاطر چند تا ادم خونسرد و بي تفاوت و اعصاب اهني وروشنفكر نما ... ديگران رو محروم نميكنه .

وفا

... به كي بگم ؟ بابا اين نسل سوخته دارن ديوانه ميشن از هر طرف آماج تيرهاي بي قانوني ، بي فرهنگي ، بيكاري ، بي پولي ، بي اعتمادي وهزارويك بي هاي ديگر قرار گرفتند اينقدر گير نديد به حرفشون ، نوشته شون ، فريادشون ، اعتراضشون . والله شما كه غير از اين عمل ميكنيد يا سنتون بيشتره يا بي خبر تريد اميدوارم به هيچ انسان با فرهنگ و قانونمندي جسارت نشده باشد .

وفا

تولد حضرت علي (ع) بر شما وعموم عدالتخواهان جهان مباركباد . راستي ميخوام از الهه ات بنويسي .